Rekonstrukce domu

Finální podoba rekonstrukce starého objektu praha-východ
Chcete se pustit do rekonstrukce domu, bytu, koupelny nebo do zateplení Vašeho domu? Jste na správném místě, firma Exidum s.r.o. pro Vás vše zrealizuje. Rekonstrukce může být v některých případech náročná, ale s firmou Exidum s.r.o. můžete tyto starosti nechat na nás. V případě potřeby Vám zajistíme projektovou dokumentaci, poradíme s volbou materiálu a dle Vašeho přání se Vám pokusíme poskytnout i inovativní řešení Vašich prostor.
Máte ve Vašem domě nevyužívanou půdu? My jsme schopni Vám dodat kompletní novou půdní vestavbu společně s projektovou dokumentací. Tímto krokem budete mít další plnohodnotný obytný prostor ve Vašem stávajícím domě! V případě zájmu lze vše konzultovat s našimi odborníky, kteří pro Vás konkrétně vyberou to nejvhodnější řešení. Firma Exidum s.r.o. zajišťuje rovněž drobné i rozsáhlé opravy fasád, klempířské práce, opravy a položení nové střešní krytiny, štukatérské práce.

Zateplení fasády je v dnešní době jedna ze základních možností jak ušetřit na nákladech za energie. Díky zateplení fasády lze dosáhnout úspor až 30%. Zateplení Vašeho domu lze považovat jako poměrně rychle návratnou investici. Na potřebné práce montujeme vlastní lešení a zajišťujeme úklid a odvoz nepotřebného materiálu, suti apod.

Kontaktujte nás a sjednejte si schůzku.