Exidum stavby Rekonstrukce

Chcete se pustit do rekonstrukce např. domů, bytů, koupelny nebo do zateplení Vašeho domu? Jste na správném místě, firma Exidum s.r.o. pro Vás vše zrealizuje.

Rekonstrukce může být v některých případech náročná, ale s firmou Exidum s.r.o. můžete tyto starosti nechat na nás. V případě potřeby Vám zajistíme projektovou dokumentaci, poradíme s volbou materiálu a dle Vašeho přání se Vám pokusíme poskytnout i inovativní řešení Vašich prostor.

Máte ve Vašem domě nevyužívanou půdu? My jsme schopni Vám dodat kompletní novou půdní vestavbu společně s projektovou dokumentací. Tímto krokem budete mít další plnohodnotný obytný prostor ve Vašem stávajícím domě! V případě zájmu lze vše konzultovat s našimi odborníky, kteří pro Vás konkrétně vyberou to nejvhodnější řešení.

Firma Exidum s.r.o. zajišťuje rovněž drobné i rozsáhlé opravy fasád, klempířské práce, opravy a položení nové střešní krytiny, štukatérské práce.

Zateplení fasády je v dnešní době jedna ze základních možností jak ušetřit na nákladech za energie. Díky zateplení fasády lze dosáhnout úspor až 30%. Zateplení Vašeho domu lze považovat jako poměrně rychle návratnou investici. Na potřebné práce montujeme vlastní lešení a zajišťujeme úklid a odvoz nepotřebného materiálu, suti apod.

Příklady námi nabízených služeb níže: